Naudas atmaksas garantija

Mēs garantējam, ka, ja esat saņēmis nepiemērotu kvalitāti vai ne pasūtīto preci, mēs atmaksāsim par to samaksāto summu vai nosūtīsim nākamo.

Labākā kvalitātes garantija

Mēs garantējam ātru un profesionālu apkalpošanu. Mēs atrisināsim visus iespējamos darbības traucējumus, cik ātri vien iespējams, un mēs informēsim jūs par saviem lēmumiem.

Preču atgriešana

Pēc sūtījuma saņemšanas rūpīgi pārbaudiet to. Ja pēc produkta iesniegšanas esat pamanījis, ka tas ir bojāts un vēlaties to atdot, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. pastu nekavējoties un sniedziet šādu informāciju: iegādātā priekšmeta nosaukumu un pasūtījuma numuru un norāda atgriešanās iemeslu (bojāts, nevis objekts utt.).

Preci var atgriezt šādos gadījumos:

  • Ja jūs nesaņēmāt to, ko pasūtījāt;
  • Ja esat saņēmis bojātu produktu;
  • Nav citu preču (ja drošības zīmogs nav bojāts). Šī atdošana ir atlīdzība par 2,5 €.

Atgriežot preces izraisa sliktas kvalitātes (piem. Bojāta iepakojuma, uc), vai nesaņēma produktu esat pasūtījis, mēs uzņemties uz sava rēķina neobligāti aizvietotas sliktas kvalitātes produkts īstajā kvalitātes produkts vai atgriezt samaksāto naudu par precēm.

Neatbilstošas ​​kvalitātes preces tiek mainītas vai atdotas saskaņā ar "Noteikumi preču atdošanai un apmaiņai"Apstiprinājis 2001 Jūnijs 29 d. Ekonomikas ministra rīkojums Nr 217

Labas kvalitātes preces tiek atdotas, pamatojoties uz Lietuvas Republikas Ekonomikas ministra 2001. Augusts 17 d. Pasūtījuma Nr 258 apstiprināts "Noteikumi priekšmetu pārdošanai un pakalpojumu sniegšanai, kad tiek veikti līgumi, izmantojot saziņas līdzekļus"Atbilstoši noteiktajai kārtībai. Šajā gadījumā pircējs maksā preču atdošanas izmaksas. Atgrieztais postenis ir pilnībā jāaizpilda. Jūs aizpilda preces pilnīgu savākšanu un iepakošanu. Ja prece nav pilnībā samontēta un pareizi iepakota, mēs nepieņemam preci atmaksai.

Vai jums ir papildu jautājumi? Susisiekite Su mumis.