NOOPAPILDAI ļoti novērtē un aizsargā klientu privātumu, un šī konfidencialitātes un Cookie politika (turpmāk - politika) skaidri un pārredzami prezentēt mūsu mājas izmanto informācijas apkopošana un apmaiņa principus, kā arī citu informāciju par NOOPAPILDAI noteikumiem un par personas datu aizsardzību principiem.

Šīs politikas tajos gadījumos, kad apmeklējot NOOPAPILDAI mājas lapā, reģistrēt NOOPAPILDAI veikalā vai pasūtīt preces un (vai) pakalpojumu NOOPAPILDAI tiešsaistes veikals, abonēt jaunumus. Šī politika ir arī paredzēts, lai informētu jūs par citām NOOPAPILDAI personas datu apstrādes darbībām un galvenajiem noteikumiem, kas paredzēti, lai nodrošinātu jūsu privātumu. Šī politika netiek piemērota, ja pārlūkojat citu uzņēmumu vietnes vai izmantojot trešās puses pakalpojumus.

Pārvaldot personas datus, mēs vadāmies saskaņā ar Eiropas Savienības Datu aizsardzības regulas Nr. 2016 / 679, Likums par Lietuvas Republikas personas datu tiesisko aizsardzību, Lietuvas Republikas elektronisko sakaru likums, citi saistītie tiesību akti un kontrolējošo iestāžu norādījumi.

PERSONISKU DATU APSTRĀDE "NEKONTANTIERI"

Lai nodrošinātu personas datu pārskatāmību un atbildīgu apstrādi, mēs informējam, ka INFLAME apstrādā personas datus šādiem mērķiem:

 • e-komercijas pakalpojumu sniegšana;
 • tieša mārketings, tostarp biļetenu izlikšana;
 • Citiem nolūkiem, kas saistīti ar iekšējo administrāciju, piemēram, apstrādājot pasūtījumus ar "NOKIA".

Kādi personas dati tiek vākti un apstrādāti?

NEINSTRUKCIJAS apkopo un uztur šādu kategoriju personas datus:

 • pamatdati, kas nepieciešami iepriekšminētajiem mērķiem: dzīvesvietas nosaukums, tālruņa numurs un adrese;

Cik ilgi tiks saglabāti jūsu dati?

PĀRKĀPŠANAS NEPĀRKĀPUMI saglabāt jūsu personas datus ne ilgāk par to, kas nepieciešams datu apstrādes mērķiem, vai arī ja tiesību akti paredz ilgāku uzglabāšanu. Personas datus parasti glabā līdz brīdim, kad līgumattiecības var radīt saprātīgas prasības vai apjomu, kādā NON-CONTAINERS ir vajadzīgi, lai īstenotu un aizsargātu likumīgās intereses. Nevajadzīgi personas dati tiek iznīcināti. Veicot tiešsaistes tirdzniecību, NAVIGONIES pārvalda datplūsmas datus tikai tiktāl, ciktāl tas nepieciešams, lai nodrošinātu pienācīgu pakalpojumu sniegšanu, izņemot likumā paredzētos gadījumus.

NOOPAPILDAI veikt visus iespējamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka personas dati tiek apstrādāti precīzi, godīgi un likumīgi, un ka tie būtu jāapstrādā tikai tiem, kas izklāstīti stingrā saskaņā ar likumu izpratnē noteiktas skaidras un pārredzamas personas datu apstrādes prasības.

Kāpēc NOOPAPILDAI nodrošināt vai var sniegt personas datus?

 • tiesa, tiesībsargājošās iestādes vai valsts iestādes, ciktāl šādu nodrošinājumu nodrošina juridiskās prasības;
 • citas personas ar jūsu piekrišanu, ja šāda piekrišana ir iegūta katrā atsevišķā gadījumā.

TĪKLU DATI WEB SITE

 • Pārvaldot vietni un diagnosticējot problēmas servera tīklā, mēs varam izmantot apmeklētāju datoru IP adreses. IP adrese ir unikāls tīkla kods, kas identificē datoru. To var izmantot, lai izveidotu apmeklētāju un apkopotu dažādu demogrāfisko informāciju;
 • Izmantojot sīkfailus, mēs apkopojam datus par pakalpojumu izmantošanu. Tālāk ir sniegta informācija par sīkdatnēm, sīkdatņu veidiem un to lietojumu.
 • iegāde preču vai pakalpojumu interneta veikals NOOPAPILDAI vākt datus, kas ir nepieciešami, lai nodrošinātu pareizu izpildi, lai, piemēram, produkta un pasūta informāciju, kontaktinformāciju un saistītajiem reģistriem. Dati tiek saglabāti 3 gados pēc pēdējā klienta pieteikšanās klienta konta brīdī.

Mēs savākam savāktos datus par WEB NON-WEATH mājas lapas apmeklētāju atbildīgi no zaudējumiem, nesankcionētu izmantošanu un izmaiņām. Telpas, kurās glabātie dati tiek glabāti, ir fiziski aizsargātas, lai personas, kuras nav nodarbinātas UAB "Internet Vizija", nevar tajā ieiet.

VĒLĒTĀJI

NETWORKS vietnē, ievadot savu e-pasta adresi. Jūs varat parakstīties uz jaunumiem, kas ļaus vispirms uzzināt par īpašajiem piedāvājumiem un jaunumiem par NOOPAS. Ievadot e-pasta adresi un pasūtot biļetenu, norādiet e-pasta adresi. Mēs nosūtīsim jums apstiprinājuma saiti.

Pasūtot biļetenu, e-pastu NON-CONTAINERS izmantos e-pastu, pamatojoties uz jūsu atļauju, kuru jebkurā brīdī varat atcelt. Jūsu e-pasts Mēs varam pārsūtīt e-pasta adresi trešajām personām, kas sniedz specializētus pakalpojumus tikai, lai nosūtītu jums biļetenu.

Novērojot biļetenu, NAV-NAVIGATORS var apkopot statistiku par savu uzvedību, piemēram, vai esat atvēris e-pastu. Nosūtiet ziņas uz saitēm, uz kurām atsaucāties.

Jūsu e-pasts Mēs apstrādāsim jūsu e-pasta adresi, lai nosūtītu jaunumus, kamēr jūs atsakās saņemt NONE paketes. Atteikties NOOPAPILDAI Biļetena abonēšanas biļetenu, varat nospiest attiecīgās saites vai ar citām šajā politikā līdzekļiem.

CAMU IZMANTOŠANA

Kas ir sīkdatnes?

Sīkfails ir maza teksta fails, ko tīmekļa vietne raksta jūsu datorā vai mobilās ierīces pārlūkā, kad apmeklējat vietni. Nākamajā reizē, kad apmeklējat vietni, šo failu var pārmeklēt, lai vietne varētu atpazīt jūsu datoru vai mobilo ierīci.

Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Sīkdatņu apkopotā informācija ļauj mums nodrošināt ērtāku pārlūkošanas pieredzi, pievilcīgākus piedāvājumus un plašāku informāciju par vietnes lietotāju uzvedību, tendenču analīzi un vietņu izstrādi, klientu apkalpošanu un NEPILNĪGU pakalpojumu.

NETWORK cepumi parasti tiek izmantoti šādiem mērķiem:

Tehniskie sīkfaili: mēs cenšamies piedāvāt saviem apmeklētājiem modernu un ērti lietojamu vietni, kas automātiski pielāgojas viņu vajadzībām un vēlmēm. Lai to panāktu, mēs izmantojam tehniskos sīkdatnes, lai palīdzētu jums parādīt mūsu vietni, palīdzētu nodrošināt tās funkcionalitāti, izveidot lietotāja kontu un pieteikties un pārvaldīt savus pasūtījumus. Šīs tehniskās sīkdatnes ir būtiskas mūsu mājas lapas pareizai darbībai.

Funkcionālie sīkfaili. Mēs arī izmantojam funkcionālos sīkfailus, lai atcerētos jūsu preferences un palīdzētu mums efektīvi un efektīvi izmantot mūsu vietni un sīkrīkus. Piemēram, šie sīkfaili atcerēsies jūsu vēlamo valodu, meklēšanas vaicājumus un iepriekš apskatītos objektus. Mēs varam izmantot šos sīkfailus jūsu reģistrācijas informācijai un atcerēties, ka katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni, jums nav atkārtoti jāievada sava pieteikšanās informācija. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav būtiskas, lai vietne varētu darboties, bet papildina funkcionalitāti un uzlabo pieredzi, lietojot NEEDLES tīmekļa vietni.

Analītiskās sīkdatnes: mēs izmantojam šos sīkfailus, lai gūtu ieskatu par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto NETWORK vietni. Tādā veidā mēs varam optimizēt un uzlabot mūsu vietni, saprast reklāmas un saziņas efektivitāti un nodrošināt, ka mēs joprojām esam interesanti un atbilstoši. Mēs varam apkopot datus par jūsu skatītajām tīmekļa lapām, no kurām lapām jūs atradāt, kādus e-pastus. Jūs esat atvēris un izgājis pastu, kā arī informāciju par datumu un laiku. Tas arī nozīmē, ka mēs varam izmantot informāciju par jums un par to, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram, apmeklējumu biežumu, konkrētās lapas klikšķu skaitu, izmantotos meklēšanas vienumus un tā tālāk. Mūsu reklāmas kampaņu ietvaros mēs varam izmantot analītiskās sīkdatnes, lai uzzinātu, kā lietotāji pārlūko mūsu vietni, kad tiek rādīta reklamēšana tiešsaistē. Tas var ietvert reklāmas trešo pušu vietnēs.

Tirdzniecības sīkfaili. Mēs izmantojam mūsu un trešās puses sīkfailus, lai rādītu personalizētas reklāmas mūsu un citās vietnēs. To sauc par "atkārtotu mārketingu", kura pamatā ir pārlūkošanas darbības, piemēram, vienumi, ko meklējāt, skatīti kā skatītie.

Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai reģistrētos, vai jūs piekrītat izmantot sīkdatnes tīmekļa vietnē, lai izvairītos no jautājuma uzdošanas ikreiz, kad apmeklējat vietni.

Google Analytics rīku nodrošina ASV uzņēmums Google Inc., tāpēc tai ir arī piekļuve šim instrumentam apkopotajai statistikai. Google Inc. ir apņēmies piemērot ES un ASV konfidencialitātes politiku, kas nodrošina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES privātuma standartus. Uz šo pakalpojumu sniedzēju attiecas arī līgumattiecības ar privātumu. Par to varat izlasīt vietnē https://www.google.com/analytics/terms/dpa/dataprocessingamchange_20160909.html.

Ko jūs varat izvēlēties?

Apmeklējot NETWORK vietni, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties izmantot sīkfailus. Jūs varat pārvaldīt un / vai dzēst sīkfailus atbilstoši savām vēlmēm. Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome vai citos pārlūka iestatījumos varat izvēlēties, kurus sīkfailus vēlaties pieņemt un noraidīt. Jūs varat izdzēst visus jau datorā esošos sīkfailus, un lielākajā daļā pārlūkprogrammu varat iestatīt sīkdatnes, kuras nevar saglabāt. Šo iestatījumu atrašanās vieta ir atkarīga no pārlūkprogrammas, kuru izmantojat.

Lielākajā daļā pārlūkprogrammu varat:

 • pārbaudiet, kuri sīkfaili tiek saglabāti un dzēsti atsevišķi sīkfaili;
 • bloķēt trešo pušu cepumus;
 • bloķēt sīkfailus no noteiktām vietnēm;
 • bloķēt visu sīkdatņu sūtīšanu;
 • aizverot pārlūku, lai izdzēstu visus sīkfailus.

Ja jūs nepiekrītat ar datoru vai citu ierīci, kas saglabātas sīkdatnes, jūs varat jebkurā brīdī atsaukt savu piekrišanu izmantošanai, mainot iestatījumus un dzēst saglabātos sīkfailus. Ja izvēlēsities dzēst sīkdatnes, neaizmirstiet izņemt un visas iespējas. Turklāt, pilnīgi bloķējot cepumi, daudzas tīmekļa vietnes (ieskaitot NOOPAPILDAI vietas) nedarbosies pareizi. Šo iemeslu dēļ mēs neiesakām atslēgt sīkdatnes, ja jūs izmantojat tiešsaistes NOOPAPILDAI vietu.

Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to, kā pārvaldīt vai noņemt, vienkārši apmeklējiet www.allaboutcookies.org savas pārlūkprogrammas palīdzības lapas.